Прізвище, ім'я, по батьковіПосадаПідрозділКонтакти
Бриня Р.В.ТехнікСлужба проектування, монтажу та технічного обслуговування телекомунікаційних систем
Гаврютін В.П.ТехнікСлужба проектування, монтажу та технічного обслуговування телекомунікаційних систем
Гілей К.О.Технік 1 категоріїСлужба проектування, монтажу та технічного обслуговування телекомунікаційних систем
Глубока О.О.ЛаборантЛабораторія адміністрування мереж
Гнатишин Володимир ІвановичПровідний фахівецьЛабораторія адміністрування мереж239-98-03
Гнатишин Світлана ІгорівнаЗавідувачЛабораторія технічної підтримки навчального процесу
Дацко Орест Мар'яновичІнженер-програмістЛабораторія технічної підтримки навчального процесу
Євсіков Олександр Олександрович
Інженер-програмістЛабораторія адміністрування мереж
Ісарук Ігор ВасильовичЛаборантЛабораторія з ремонту та діагностики обладнання
Кабин РусланІнженер-програмістЛабораторія адміністрування мереж
Ковалишин Є.Д.Начальник службиСлужба проектування, монтажу та технічного обслуговування телекомунікаційних систем
Кривицька Мирослава МихайлівнаІнженер-програміст 2-ї категоріїЛабораторія технічної підтримки навчального процесу
Кузьма Оксана ФранцишківнаТехнік 1 категоріїЛабораторія з ремонту та діагностики обладнання
Кулешник Марія ОлексіївнаПровідний інженерЛабораторія апаратно-програмного забезпечення
Максимів В.О.ЛаборантЛабораторія адміністрування мереж
Назаренко Віктор ВікторовичЛаборантЛабораторія технічної підтримки навчального процесу
Павлишин Уляна РоманівнаЛаборантЛабораторія апаратно-програмного забезпечення
Панченко Владислав ОлександровичІнженер-програмістЛабораторія адміністрування мереж
Петришин Василь ЯрославовичЗавідувач центруАдміністрація239-48-48
vasyl.petryshyn@lnu.edu.ua
Процайло Ольга СтепанівнаІнженер-програміст 1 катЛабораторія адміністрування мереж
Рикалюк Роман ЄвстаховичПровідний інженерЛабораторія адміністрування мереж
Рябіш Віталій БорисовичПровідний фахівецьЛабораторія апаратно-програмного забезпечення239-48-49
vitaliy.ryabish@lnu.edu.ua
Снєда Л.С.Диспетчер зв’язкуСлужба проектування, монтажу та технічного обслуговування телекомунікаційних систем
Стягар Орест МиколайовичПровідний фахівецьЛабораторія адміністрування мереж239-48-50
orest.styahar@lnu.edu.ua
Чорнобай Ігор ІвановичЗавідувач лабораторіїЛабораторія апаратно-програмного забезпечення
Яковенко Ігор ГригоровичІнженер-програмістЛабораторія з ремонту та діагностики обладнання