Електронне навчання відкриває перед ВНЗ багато можливостей для удосконалення навчального процесу. З його допомогою студенти можуть доступатися до матеріалів будь-де та будь-коли, спілкуватися з викладачами в режимі онлайн. Викладачі, в свою чергу, мають можливість якісно та ефективно організувати навчальний процес.

    Львівський національний університет імені Івана Франка робить важливий крок у процесі впровадження електронного навчання. Для цього ОМЦЕН оголошує набір на курси “Інформаційні технології в освіті”, метою яких є формування у співробітників навчальних закладів навичок роботи  з основними інформаційними технологіями, що використовуються у навчальному процесі та знайомство з тенденціями їхнього розвитку.

    На курсах розповідатиметься про методику та інструменти розробки презентацій за допомогою сервісу Prezi, який на сьогоднішній час є дуже популярним. Викладачі дізнаються про основні системи управління начальною діяльністю, де буде розповідатися про найбільш поширені сервіси для організації онлайн-навчання. Основна тематика курсів пов’язана з формуванням вмінь з розробки та використання електронних курсів у системі управління навчальною діяльністю (LMS Moodle), їх публікації на web-порталі електронного навчання навчального закладу. Слухачі зможуть навчитися користуватися цією системою, яка має безліч можливостей для ефективної організації навчального процесу. Викладачі опанують роботу з електронними лекціями та журналами, засобами для онлайн-спілкування, системою тестування та багатьма іншими властивостями платформи Moodle.

 Курси будуть проходити у комп’ютерній лабораторії Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки за наступним розкладом:

Група 1

Група 2

понеділок

15.05 (5 пара)

вівторок

15.05 (5 пара)

середа

16.40 (6 пара)

четвер

16.40 (6 пара)

   

Програма курсів

    Електронне навчання – вимога часу та крок до Вашого вдосконалення і успіху! Буде не тільки корисно, але й цікаво.