Loading Події

• Ця event вже минула.

Семінар “Сучасні інформаційні технології в освіті” Філософський факультет

27.10.2015

Семінар присвячений сучасним інформаційним технологіям, які активно застосовуються у навчальному процесі викладачами різних навчальних закладів. Учасникам було продемонстровано переваги використання електронного навчання, хмарних сервісів зберігання даних, опитувань Google Forms та ін. Основна тематика семінару присвячена системі дистанційного навчання на базі платформи Moodle. Викладачі дізналися про її можливості, складові та систему тестування, було розглянуто кілька прикладів створених електронних курсів із використанням різних засобів для організації та контролю навчального процесу.

Учасникам семінару представлено програму курсів “Інформаційні технології в освіті” та розказано про деталі їх проведення.

Переглянути фото з події

Дата: